+38 (098) 60-70-188 (Viber) надішліть Vin код авто
UA RU
Кошик 0
Головна Відправлення та оплата

Відправлення та оплата

ВІДПРАВКА ПО УКРАЇНІ.
1. Відправлення здійснюється кур'єрською службою -   
    1.1. Вартість доставки згідно з тарифами кур'єрських служб (компаній перевізників).
2. Вартість послуг перевізників оплачує клієнт. Вартість доставки у Ваше місто залежить від ваги і габаритів товару.
3. Всі товари при відправці обов'язково страхуються на повну вартість.
4. При отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
5. У разі пошкодження товару, неповної його комплектації, невідповідність замовлення і т.п. - необхідно відмовитися від отримання товару, а так само обов'язково повідомте нам про те, що трапилося.
6. Забираючи посилку з НОВОЇ ПОШТИ, Ви погоджуєтесь з тим, що замовлення поставленне в повному обсязі, належної якості та відповідає замовленому. Далі будь-які претензії прийняті не будуть. (НЕ оглядаючи НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ТОВАР, ВИ самі проявляєте халатність, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЯКУ МИ НЕ НЕСЕМО !!!)
7. МІНІМАЛЬНА ПЕРЕДОПЛАТА при відправці кур'єрськими службами становить від 300 грн, (передоплата береться для того, щоб покрити витрати на транспортування товару в обидві сторони, а також оплатити дні зберігання на кур'єрській службі, в разі, якщо Ви з яких-небудь причин не станете його забирати ). Кузовні деталі відправляються по 100% оплаті (такі кузовні деталі як бампера, крила, пороги, капоти, глушники, підкрилки та інші великогабаритні запчастини не відправляються). При замовленні до 500 грн - передоплата 100%.

  САМОВИВІЗ:

  1. Замовлення понад 8 000 грн за частковою передоплатою від 300 грн (В залежності від вартості і габаритів).

  2. Замовлення, в якому більше 7 позицій, не залежно від загальної вартості замовлення - передоплата від 300 грн.

  3. При замовленні кузовних запчастин, до вартості, зазначеної на сайті, додаються витрати на транспортування (від 100 до 1000 грн, в залежності від габаритів товару). Передоплата з кузовних запчастинах - від 300 грн (в залежності від габаритів товару).