+38 (098) 60-70-188 (Viber) надішліть Vin код авто
UA RU
Кошик 0
Головна Запит надсилайте у VIBER 0986070188 VIN код авто та що потрібно підібрати
Запит надсилайте у VIBER 0986070188 VIN код авто та що потрібно підібрати
Контактна інформація
Інформація про запчастини

ЩО ТАКЕ ВІН-КОД АВТОМОБІЛЯ

VIN-код – це номер автомобіля, який ніколи не повторюється та унікальний для кожного транспортного засобу. За допомогою цього коду можна перевірити машину перед покупкою, підібрати фарбу для кузова та багато іншого. Найчастіше автомобілісти шукають запчастини з ВІН-коду, тому що в цьому випадку можна підібрати деталі, які ідеально підійдуть для певного авто. 

Абревіатура "VIN" означає vehicle identification number - ідентифікаційний номер машини. Код складається з 17 символів: цифр від 0 до 9 та латиниці. Слід зазначити, деякі літери не використовуються, оскільки їх можна переплутати з цифрами, наприклад, «I» і «O».

ЯК РОЗШИФРУВАТИ VIN-КОД АВТО

Пошук запчастин за вин коду

У 17-значному ВІН є вся ключова інформація про транспортний засіб. Щоб виконати пошук запчастин за ВІН-кодом, потрібно правильно розшифрувати номер. У ньому містяться такі дані:

 1. Код країни-виробника машини.

 2. Назва компанії-виробника.

 3. Виробничий відділ.

 4. Модель авто.

 5. Тип кузова.

 6. Специфікація.

 7. Трансмісія.

 8. Силовий агрегат.

 9. Контрольна цифра

 10. Модельний рік машини.

 11. Складальний завод.

 12. Останні шість символів – це серійний номер машини.

Важливо зазначити, що інформація знаходиться у зашифрованому вигляді. Розшифрувати її можна лише за допомогою відповідних міжнародних каталогів, які мають всі необхідні пояснення до даних. Виконуючи підбір запчастин за ВІН-кодом, наші фахівці користуються цими каталогами, враховуючи кожну особливість вашого автомобіля.

ДЕ ЗНАЙТИ ВІН-КОД АВТОМОБІЛЯ

Щоб знайти запчастини по ВІН-коду, для початку вам потрібно знайти сам номер. Він завжди вказаний у технічному паспорті транспортного засобу. Однак знайти його можна безпосередньо на машині, як правило, на нерозбірних частинах кузова:

Якщо вас цікавить пошук запчастин за VIN-кодом, з пошуком номера не виникне труднощів, оскільки він дублюється в декількох місцях транспортного засобу. Це робиться для того, щоб шахраям було набагато складніше підробити ВІН.

ІСТОРІЯ ПОЯВИ VIN-КОДІВ

Підбір за ВІН-кодом давно відомий як автовласникам, так і автомеханікам. Вперше ідентифікаційні номери почали використовувати у 50-ті роки у США, коли відбувалося величезне зростання автомобільної промисловості. Вже тоді машинам певних марок, моделей і модифікацій потрібні були свої деталі, причому використання аналогів не допускалося. З часом шукати комплектуючі ставало все складніше. Ситуація почала змінюватися, коли виробники вирішили надавати машинам певні коди, а на деталях з'явилися серійні номери. Це значно спростило життя як механікам, і звичайним автомобілістам.

Повноцінний пошук за ВІН-кодом з'явився 1981 року. У цей час було запроваджено міжнародний стандарт, згідно з яким машинобудівні компанії мали присвоювати автомобілям відповідні ідентифікаційні номери. За їхню розробку відповідало Національне управління безпеки дорожнього руху в США.
В результаті з'явився VIN-код, кожну частину якого відведено під певну інформацію. Слід зазначити, що у Канаді, соціальній та інших країнах, міжнародний стандарт було прийнято з невеликими відмінностями.

ЯК ПРАЦЮЄ ПОШУК ЗАПЧАСТИН ЗА ВІН-КОДОМ

Підбір запчастин з вин коду

Підібрати запчастини по ВІН-коду дуже легко:

Наш менеджер опрацює отриману заявку та почне вивчати каталог запчастин за ВІН-кодом, підбираючи відповідні комплектуючі. Завдяки цьому ви практично не марнуєте час і отримуєте деталі, які гарантовано підійдуть вашому авто.
Коли підбір запчастин за VIN-кодом буде виконано, ви зможете переглянути вартість товарів та оформити замовлення в режимі онлайн